חולי הגה?

פלגי בזלת

חברת פלגי בזלת טיולי ג׳יפים ממוקמת בדרום רמת הגולן. החברה מפיקה טיולי ג׳יפים ומשחקי גיבוש וכיף לקבוצות וארגונים מזה 25 שנה.  אבנר סליטרניק מדריך המבלה בשטח בכל עונות השנה מזמין אתכם לצאת מהבית ולהצטרף אליו לחוויה של אדרנלין וכיף בנוף עוצר נשימה.

052-2417852
מושב רמות
C-Rzr

טיולי הרייזרים שלנו מחברים את חווית הנהיגה והריגוש עם יופייה של הטבע תוך הקפדה על כללי הבטיחות הן של הנוסעים והן של תוצרי החקלאות של החקלאים באזור

אנו מקפידים להתאים את מסלולי הנסיעה בהתאם לעונות השנה ובכך מאפשרים ללקוחותינו חוויה בכל חמשת החושים, אנו מקפידים להוות מודל ערכי וחינוכי לכל היוצאים איתנו לטיולי השטח ומקפידים להיות קשובים ולהתאים עצמנו 

050-5793977
קיבוץ עין גב
בסנדלים

סיורי בוטיק בנהיגה עצמית


תנו לעצמכם לחוות את הגולן! אבל קצת אחרת... חוויה אינטימית ואישית (עד 5 משתתפים), ללא שיירות ומטיילים נוספים, בכלי 4*4, עם מורה דרך מוסמך, בסיור הקלאסי אשר נמשך כשעתיים וחצי ומשלב ערכים, טבע, נוף, היסטוריה ועוד, לצד עצירות מפנקות בנקודות מיוחדות ונסתרות ואפילו טבילה קרירה בנחל בימי הקיץ. סיור קסום ואיכותי המכיל את כל הדרוש לחוויה המושלמת שלכם.

050-7826073
מושב מעלה גמלא
טיולי נוף הדרך

טיולי גיפים מודרכים בכל אזור הצפון וטיולי טרקטורונים בנהיגה עצמית בנופי גולן וכנרת


חברת נוף הדרך מציעה טיולי שטח מאתגרים ומהנים בכנרת, בגולן ובצפון הארץ.

אצלנו תהנו מטיולי שטח בנהיגה עצמית, טיולי ג'יפים, רייזרים, השכרות זוגות אופניים, סיורי עששיות, ארוחות שטח מיוחדות, מנהלות ולוגיסטיקה.

אנו מציעים רמת שירות ובטיחות גבוהה באמצעות מדריכים ואנשי שטח מנוסים ומקצועיים.

072-3926450
כניסה למלון כינר (צומת רמות)
טרקטורונים פארק הירדן

טיולי תומקרים וריינג'רים באבו קייק (פארק הירדן).  נהיגה עצמית ברכבי שטח, נסיעה ספורטיבית מלאה בחוויות.  מתאים לזוגות ולמשפחות.  הטיולים בליווי מדריכים מקצועיים. פתוח גם בשבת.

052-7206431
פארק הירדן
שביל ברמה

טיולי אופניים סובב כנרת, גולן וגליל

אני גיל.
טייל מושבע,
מדריך טיולים,טיולי ג'יפים ומדריך אופניים
בשביל ברמה תוכלו להנות מהדרכה איכותית בכל דרך שתבחרו.

‏050-320-6786
בתיאום מראש