חולי הגה?

פלגי בזלת

חברת פלגי בזלת טיולי ג׳יפים ממוקמת בדרום רמת הגולן. החברה מפיקה טיולי ג׳יפים ומשחקי גיבוש וכיף לקבוצות וארגונים מזה 25 שנה.  מזמינים אתכם לצאת מהבית ולהצטרף אלינו לחוויה של אדרנלין וכיף בנוף עוצר נשימה.

052-2983325
מושב רמות
C-Rzr

טיולי הרייזרים שלנו מחברים את חווית הנהיגה והריגוש עם יופייה של הטבע תוך הקפדה על כללי הבטיחות הן של הנוסעים והן של תוצרי החקלאות של החקלאים באזור

אנו מקפידים להתאים את מסלולי הנסיעה בהתאם לעונות השנה ובכך מאפשרים ללקוחותינו חוויה בכל חמשת החושים, אנו מקפידים להוות מודל ערכי וחינוכי לכל היוצאים איתנו לטיולי השטח ומקפידים להיות קשובים ולהתאים עצמנו 

050-5793977
קיבוץ עין גב
בסנדלים

סיורי בוטיק בנהיגה עצמית


תנו לעצמכם לחוות את הגולן! אבל קצת אחרת... חוויה אינטימית ואישית (עד 5 משתתפים), ללא שיירות ומטיילים נוספים, בכלי 4*4, עם מורה דרך מוסמך, בסיור הקלאסי אשר נמשך כשעתיים וחצי ומשלב ערכים, טבע, נוף, היסטוריה ועוד, לצד עצירות מפנקות בנקודות מיוחדות ונסתרות ואפילו טבילה קרירה בנחל בימי הקיץ. סיור קסום ואיכותי המכיל את כל הדרוש לחוויה המושלמת שלכם.

050-7826073
מושב מעלה גמלא
שביל ברמה

טיולי אופניים סובב כנרת, גולן וגליל


אני גיל. טייל מושבע, מדריך טיולים, טיולי ג'יפים ומדריך אופניים.  ב"שביל ברמה" תוכלו ליהנות מהדרכה איכותית בכל דרך שתבחרו.

‏050-320-6786
בתיאום מראש